Kasım 2014’ten bu yana, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, güzellik ve estetik merkezi olarak hizmet veren Near Estetica’da, yüksek kalitede, modern ve yenilikçi tedaviler, hasta memnuniyetini gözeten uzman kadro tarafından sunulmaktadır.

Near Estetica’nın teknolojik donanımlı, hijyenik, konforlu ve modern ortamında sunulan profesyonel hizmetlerle, hastaların kendilerini iyi ve özel hissetmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.

Near Estetica’da Sunulmakta Uygulamalar;

  • Fue Yöntemi ile Saç Ekimi: FUE kelime anlamı olarak kıl kökünün alım şeklini tarif etmektedir. Saç ekiminin, eski bir yöntem olan FUT’ta olduğu gibi bloklar halinde değil, tek tek alındığını tanımlamaktadır. Saç ekimi işlemi, saç köklerinin ense veya vücuttan 0.7-0.8 mm çaplı özel iğneler yardımı ile 1’li, 2’li 3’lü ve 4’lü kökler halinde alınıp, saç açıklığı olan bölgelerde açılan kanallara tek tek ekilmesi suretiyle gerçekleştirilir. Saç ekimi tıbbi bir uygulama olduğundan mutlaka hastane ortamında, tecrübeli bir hekim tarafından gerçekleştirilmelidir. İşlem öncesinde kişiler genel sağlık anlamında mini bir check-up işlemine tabi tutulur. Bu standartlar hem işlemin başarısının hem de işlem yapılan kişinin sağlığının garantisidir.